Referencie


Kouč odomkne to, čo ani netušíš, že máš

"Moje náhodné stretnutie s pani Táničkou sa stalo mojím osudným!
Naštartovala to, čo už strašne dlho spalo v mojom vnútri. Okrem toho, že som začala brať život pozitívne, realizujem s manželom náš spoločný veľký sen.
Stala sa mojou “ dôverníčkou”, ktorej môžem v povedať, čo ma trápi,  ktorá ma vypočuje, nehodnotí, nesúdi.
Je super pocit mať kouča, ktorý v tebe odomkne to, čo ani netušíš, že máš. 
Tatiana ĎAKUJEM za Váš prístup, energiu a úsmev!"

 

Richard Trmený

 Jana Canins, Taliansko

life a biznis koučing


Vďaka koučingu som našla energiu, pochopenie a sebavedomie

"Spolu s Tatianou sme boli na tréningu trénerov Marilyn Atkinson (Erickson College). Absolútne všetkých si Tatiana získala svojou melodickou rečou. Zážitkom bola aj hĺbka jej myšlienok a emócií.
Mala som možnosť absolvovať u Tatiany koučing. A to bolo WAU! Napriek tomu, že som dostatočne zrelý, cieľavedomý a vyrovnaný človek sa ukázalo, že tým viac potrebujem kouča. Tatiana mi pomohla nájsť v sebe oveľa viac, ako som si sama myslela. Vďaka koučingu som našla to, čo mi bude pomáhať v dosahovaní mojich cieľov, čo mi bude podporou a oporou. Energiu, pochopenie a sebavedomie.
Koučing je super a všetkým odporúčam:
* keď máte pochybnosti
* keď máte neistotu
* keď máte snahu a cieľ, no ešte neviete ako sa k nemu dostať
a dokonca aj keď máte snahu a cieľ, a viete ako sa k nemu dostať,
využite služby kouča!   S určitosťou získate viac ako očakávate.
Tatiana, veľká vďaka a hlboká poklona za Vašu prácu!"

Tatiana Bogdan, Ukrajina

life a biznis koučing


Výsledok prekoná všetky vaše očakávania

"Tatiana, chcem ti poďakovať a opísať svoj príbeh úspechu. Bývajú situácie, keď dlhší čas nad nejakou vecou rozmýšľaš, strácaš čas, energiu… A riešenie neprichádza. Tak sa to dialo aj mne. Zdalo sa mi, že aj viem čo je príčinou a ako sa dostať  z tohto uzavretého kruhu. No nijako sa mi to nedarilo. Koučing s tebou, úžasnou koučkou Tatianou, mi pomohol reálne zhodnotiť situáciu, nájsť príčinu a uvidieť riešenie. Tak jednoducho a pozoruhodne! Ako som si to všetko len sama robila zložitejším a ešte aj logicky odôvodňovala. A v skutočnosti som vždy mala riešenie, len sama som ho nedokázala uvidieť. Preto vám odporúčam, obráťte sa na profesionála. Tatiana je majster, s láskou a hlbokým pochopením vás sprevádza rozhovorom. Máte pocit, že je to jednoducho priateľský rozhovor, prúd dôvery a pomoci. A výsledok prekoná všetky vaše očakávania! Ďakujem ti, moja koučka! "

 Lara Serebrjanskaja, Ukrajina

life a biznis koučing


Připadám si jako ve svém osobním ráji

"Během koučinkových sezení s Tatianou si připadám jako ve svém osobním ráji! Tatiana umí spoluvytvářet atmosféru zázraků a držet koučovací sezení tak svobodné a uvolněné, aby se tyto zázraky mohly ihned stát skutečnými. Změny v mém životě se začaly dít jakoby samy. Energie, které jsem se stala součástí během těchto koučovacích sezení, nikam nezmizela, ale je stále mou neodělitelnou částí. Ještě několik měsíců po sezení mi v hlavě zněly a zní věty a afirmace, které ve mne probudily otázky, jež mne Tatiana pokládala. Těším se na pokračování, již teď se nemohu dočkat! Můj velký dík a obdiv patří Tatianě."

Markéta Pivcová,  HR konzultant,  koučka osobného rozvoja


Pani Tatiana mi dodala potrebné sebavedomie a pomohla začať novú cestu

"Po viacerých pomerne úspešných rokoch v podnikaní som sa prestal vyvíjať a môj obchod išiel dolu kopcom. V ťažkých chvíľach, keď moje sebavedomie bolo veľmi nízko, som náhodou objavil dvere, za ktorými sedí pani Tatiana.
Zaklopal som a otvorila mi osoba, ktorá mi dodala potrebné sebavedomie a pomohla mi nájsť odhodlanie ísť ďalej, nájsť v sebe tie správne riešenia a začať novú cestu. Prvé kroky mojej cesty sú povzbudivé a verím, že sa to znovu rozbehne aj s cennými radami pani Tatiany."

Silvia Krázelová

Richard Trnený, podnikateľ

koučing a mentoring

Koučing s Tatianou mi pomáha systematicky pracovať

"Koučing s Tatianou mi pomáha systematicky pracovať na dosahovaní cieľov a posúva ma profesionálne dopredu. Budem využívať jej koučingové služby aj naďalej, pretože sú dôležitou súčasťou mojej cesty a kariéry."

Peter Kuračka Peter Kuračka, kouč a športový psychológ

business coaching

Po troch mesiacoch som dosiahla nárast o 178%

„Od augusta 2016 spolupracujem s pani Červenou na rozvoji firmy, zapracovaní nových ľudí do tímu, udržaní jej stabilného výkonu, ako aj na hľadaní riešení, ako dosahovať čo najlepšie výsledky. Pani Červenú hodnotím ako človeka, ktorý je profesionálny vo svojej práci, dodržuje termíny a spôsoby vedenia, aké určí. Má perfektné komunikačné schopnosti a je veľmi trpezlivá. Ako najlepšiu vlastnosť vidím jej ľudskosť, cez ktorú pomáha hľadať ľuďom riešenia, aby sa posunuli vo svojom cieli. Ja som výsledky našej práce videla už po mesiaci. Po troch mesiacoch som dosiahla s firmou nárast v rámci štatistiky o 178%. Verím, že spoločne dokážeme udržať tieto výsledky. Tatiana sa stala mojou podnikateľskou súčasťou. Okrem už spomínanej ľudskosti si najviac cením jej dokonalú odbornú zdatnosť a profesionalitu.“

 Michaela Bencová, OVB Allfinanz Slovensko a.s.

business coaching


Koučing s Táňou je ÚŽASNÝ

Koučing s Táňou je ÚŽASNÝ. Bola to moja prvá skúsenosť s koučingom a som absolútne nadšená. Doteraz som bola presvedčená, že JA sama o sebe, v sebe NEVIEM... že potrebujem, aby mi NIEKTO INÝ poradil. Sebe som nedôverovala, spoliehala som sa, že kamaráti, terapeuti, knižky, články to vedia lepšie ako ja. Výsledkom bolo mnoho informácií a ešte väčší zmätok, nerozhodnosť a pochybnosti, ktorou cestou sa vybrať, čo si zvoliť. A zároveň strach, že si zvolím zle.“

„Moje prekvapenie bolo preto obrovské, keď som na sedení s Táňou zrazu zistila, že ja VIEM. Veď ja vlastne cítim, a práve tie pocity sú TO, na čom záleží a prostredníctvom nich dostávam odpovede na svoje otázky. Tánička bola nestranným a neposudzujúcim pozorovateľom. Pozorne počúvala, zapisovala čo hovorím a následne mi to zopakovala, čo mi pomohlo ešte jasnejšie uvidieť, ako to vlastne mám. Na konci sedenia som sa cítila posilnená ako ešte nikdy. Ťažko sa to slovne popisuje, keďže išlo o pocity. To, že ten "výsledok" sedenia, tie "rady" vlastne boli moje a nie od niekoho iného, im dávalo v mojich očiach (alebo v očiach mojej vedomej mysle?) úplne inú váhu. Zmätok, nerozhodnosť a pochybnosti, ktoré som predtým cítila vystriedal pokoj, dôvera, pocit vnútornej sily, vyrovnanosti, nadšenie a celkom nové uvedomenie, že tie odpovede vo mne naozaj sú a že o ich správnosti vôbec nemusím pochybovať. Vďaka Táninej láskavej prítomnosti sa mi podarilo spojiť sa so svojim vnútrom, so svojim srdcom, dušou? Neviem, čo to presne bolo, isté je, že tam bol pokoj, pevnosť, vnútorná sila, dôvera a 100%-ná istota, že tie odpovede, ktoré mi prišli sú jednoducho pravdivé a bodka. Bolo to pre mňa niečo tak nové, že nemám na to ani slová:-). Koučing s Táňou vrelo odporúčam každému, kto má pocit, že má v živote zmätok a že si nevie poradiť.“

Gabika Gabika, Žiar nad Hronom

life coaching

Čakal som, kým mi Tatiana vstúpi do života

"Tatiana je pre mňa človek, na ktorého som čakal, kým mi vstúpi do života... Koučovacie sedenia s Tatianou ma posunuli o veľký kus vpred, či už v pracovnom, ale aj v osobnom živote. Vďaka za to a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Juraj Lahučký, OVB Allfinanz


Získala som hodnotné informácie o sebe samej

"Na osobnom stretnutí s pani Tatianou sa mi najviac páčila uvoľnená atmosféra a hodnotné informácie o samej sebe, ktoré som vlastne celý čas mala, ale náš rozhovor mi pomohol uvedomiť si to. Po odkráčaní preč, hoci len po jednom stretnutí, som si bola istá, že niečo sa zmení, že som v sebe skutočne niečo odblokovala. A bola to pravda. Ďakujem preto pekne za túto skúsenosť. Všetkým rozhodne odporúčam, nebojte sa otvoriť, všetko máte v sebe. Občas sa len treba porozprávať s tým správnym človekom, ktorým pani Tatiana rozhodne je. Ďakujem Vám  :)
"

Veronika Terrero Rocher, študentka


Dozvedela som sa, kam by mohlo viesť moje smerovanie

"Koučing sme si vychutnali v útulnej, elegantne zariadenej miestnosti, voňavo uvoľňujúcej. Navyše v príjemnej lokalite nitrianskej Kalvárie, ktorá ešte viac umocnila dôvernú atmosféru. Koučka Táňa, príjemne, milo a veľmi profesionálne usmerňovala náš dialóg, ten sa dokonca po chvíli zmenil na rozhovor medzi mnou a mojimi imaginárnymi hosťami. Dozvedela som sa, ako ma vnímajú iní, ako sa vidím ja a tiež kam by mohlo viesť moje smerovanie. Pochopila som, že všetky dôležité odpovede mám vo svojom vnútri. Odchádzala som s pocitom veľkej nádeje a otvorených možností, usmievala som sa a to trvá až doteraz :) ....veď, okrem iného, kávu mi osladil sám Karel Gott! :)"
 

Sylvia Sylvia

life coaching
  • 1
  • 2

Naša stránka využíva cookies pre zabezpečenie 100% funkčnosti.